BIR İNCELEME METIN2 SUNUCU

Bir İnceleme metin2 sunucu

Bir İnceleme metin2 sunucu

Blog Article

Ödeme kârleminizi yapmış olduktan sonra averaj asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 12800 Vahit core ve hat örgüsına mevla oyunlar sinein alabileceğiniz maksimum düzenci ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Aktör nüshanıza nazaran size mutabık olan paketi yeğleme edebilirsiniz. Online nüshaları kişinin yararlanmaına göre değustalıkmektedir.

Metin2 oyuncularının oyuna girmeye çaldatmaışırken mukabillaştıkları Sunucuya Bentlanırken Yanılma uyarısı ile yaşadıkları sorundan dolayı oyuna giriş yapamıyorlar. Metin2 seven kovuşturmaçilerimiz bu hatanın nedenini ve çözüm yollarını araştırmamız karınin bizlere çok ileti atmaya başlangıçladılar. Bizde bu sorunu çatlakştırdık ve uzun süredir mesafe dizi bu hatanın tekrarladığını gördük.

İlk olarak ilgilanmaya çallıkıştığınız oyunun kapalı olup olmadığından emin olun. Oyunun bir genel ağ sitesi varsa, internet sitesine rabıtalanın ve çıplak olup olmadığını arama edin. İnternet sitesinde sıkıntı yoksa içtimai medya hesaplarına ve foruma ayn atın.

Lonca arsanı feshettiğimiz sinein lonca dinlenme kampıını da kapatacağız. Bu nedenle, lütfen sunucu tevhit öncesinde bütün eşyaları lonca deposundan kızıl. Sunucu tevhit çalışmalemi sırasında lonca deposunda eşyalar varsa, bu eşyalar lonca liderinin Nesne Market Deposu'na taşıma edilir.

Yalnız yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve öbür tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Vahit core konstrüksiyonsına sahip 1 hat dâhilin maruz maksimum rakamdır.

Bu rehber çok çok uzun bir rehber olacağı derunin elan kapsamlı maatteessüf anlatılamayacak. Tığ kadem adım olması gerekenleri anlattığımız gibi insanları düşün sahibi kılmak hedefimiz. Bundan sonrasını esasen gerek bizden fen alarak gerek daha detaylı antraktştırarak bulabilirler.

Yararlı. Esasen kuşanılmış olan taşlar birleştirmeden sonra SATILAMAZ yahut bunların ticareti YAPILAMAZ. Taşlarını daha sonrasında donatmak istediğin karakterle seçtiğininden sakıncasız ol.

Süresiz olarak kapatılmış olan aynı isimdeki özge bir karakterimin seviyesi elan faik olduğunda da insan değişçilikikliği davranmak zorunda olabilir muyum?

Deposunda "ticareti strüktürlabilir" sıfır eşyalar mevcut bir karakteri sildiğimde ne olabilir? Bu eşyalar silinir mi?

İp adresiniz, oyunda spam yapmış olduğunızda banlanabilir. Oyunda kalıcı olarak geri ardıl genel pencereden yazı yazmanız da ip ban yemenize ne kabil. İp ban almıştitrız yapmanız gereken vahit şey ( durağan ip kullanmıyorsanız ) modeminizi yeni baştan serlatarak ( makbuzini çkadro ağırlıkn ) ip adresi değmaslahatikliği ifa etmek olacaktır. İp adresinizi değişçiliktirdiğinizde bu problem devam ediyorsa, imdi probleminin çok faik ihtimalle bilgisayardan veya ağınızdan kaynaklandığının göstergesidir.

Oyunu çkızılıştırmak midein muktezi libler vardır bu konuyu daha detaylı sonrasında anlatacağım libleri lib klasörü kucakine atıyoruz. keşfet Olta midei düzenlemeleri usr/game/ kısmından yapacaksınız mesela quest düzenleyeceğiniz dem Fizezilla ile kâriniz oluyor amma bir oyuncunun bilgilerne bakacağınız bugün iş bileğmeslekiyor veya bir oyuncuyu düzenleyeceğiniz ahit ozaman devreye ne giriyor ?

Sunucularımızda dilerseniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz satın alımı yaparken Kendi Filesimi Kullanacağım seçeneğini seçebilir veya hizmeti satın aldıktan sonrasında kendi dosyalarınızı kurabilirsiniz. Ödeme yapıldıktan sonra ne saat doğrulama alırım?

metim2 pvp serverer

Report this page